Systemy bezpieczeństwa i instalacje elektryczne w Browarze Kościerzyna

Zamawiający: Inwestor prywatny

Czas realizacji: 2015 r.

Lokalizacja: Słodowa 3, 83-400 Kościerzyna


Instalacje i automatyka przemysłowa

Stary Browar Kościerzyna to miejsce na Kaszubach, które stanowi wizytówkę regionu. Kilkuletnia rewitalizacja kompleksu obiektów pozwoliła na powrót do tradycji browarniczych obecnych już wcześniej w tym miejscu. Musiały być jednak one wyposażone w nowoczesne systemy i instalacje które zostały przez nas wykonane w dwóch budynkach:

Stary Browar Kościerzyna – w którym znajduje się galeria handlowa, część restauracyjna, hotelowa oraz warzelnia piwa;
Browar Kościerzyna jako drugi obiekt przemysłowy – stanowi część produkcyjną przedsiębiorstwa na skalę przemysłową.
W ramach prowadzonych prac zostały położone instalacje prądowe i niskoprądowe zarówno wewnątrz budynków, jak i na zewnątrz. Ponadto wykonano oświetlenie podstawowe, awaryjne oraz ewakuacyjne. Odpowiadaliśmy również za okablowanie i podłączenie części produkcyjnej Browaru. Do naszych zadań należało wdrożenie systemów bezpieczeństwa, takich jak: alarmowy, kontroli dostępu i monitoringu wizyjnego.

Od momentu realizacji tego projektu prowadzimy okresowe przeglądy ww. instalacji i systemów, a dodatkowo serwisujemy także systemy: SSP oraz oddymiania w budynkach.

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Czytaj naszą politykę prywatności.