Biletomaty w Gdańsku

Zamawiający: Zarząd Transportu Miejskiego w Gdańsku

Czas realizacji: grudzień 2016 – czerwiec 2017

Lokalizacja: Miasto Gdańsk


Infrastruktura ITS

Infrastruktura drogowa i około drogowa

Zarząd Transportu Miejskiego w Gdańsku, wychodząc na przeciw potrzebom mieszkańców i turystów, systematycznie rozbudowuje sieć biletomatów, które zlokalizowane są zarówno w najbardziej zatłoczonych miejscach, jak i tam, gdzie brakuje stacjonarnych punktów zakupu biletów. Od momentu rozpoczęcia przedsięwzięcia działa już ponad 100 automatów, umożliwiających podróżnym szybki i komfortowy zakup biletów na przejazd środkami transportu publicznego.

Grupa ELDRO, która współtworzy spółkę ZIRELDRO, uczestniczyła w rozbudowie tej sieci, opracowując dokumentację projektową, realizując prace budowlane niezbędne do wykonania instalacji zasilającej i fundamentów pod automaty, a także wykonując przyłącza elektryczne dla 30 nowych urządzeń. Zasilanie biletomatów doprowadzaliśmy z oddzielnych szaf rozdzielczych, co wymagało uzyskania odpowiednich pozwoleń i uzgodnień. Całe zadanie zrealizowaliśmy w systemie „zaprojektuj i wybuduj”.

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Czytaj naszą politykę prywatności.