Career

About us

Grupa ZIR oferuje swoim Klientom kompleksowe rozwiązania z zakresu inżynierii ruchu drogowego oraz Smart City. Zakres naszej działalności to przede wszystkim usługi projektowe, budowlane oraz konserwacyjne, a także dystrybucja urządzeń oraz systemów, z których każdy z nas codziennie korzysta jako pieszy lub kierowca.

Jako firma zawsze chętnie podejmujemy współpracę z nowymi osobami, cechującymi się zaangażowaniem i ekspercką wiedzą. Nawet jeśli wśród poniższych ogłoszeń nie ma stanowiska pasującego do Ciebie, wyślij mimo wszystko kandydaturę poprzez formularz. Być może takiej osoby jak Ty brakuje w naszym zespole.

Jak wygląda proces rekrutacyjny

Wysyłanie zgłoszenia

Selekcja kandydatów

Rozmowa telefoniczna lub wideo

Spotkanie rekrutacyjne

Zatrudnienie i wdrożenie

Aktualnie poszukujemy:

Nie widzisz oferty dla siebie? Skorzystaj z poniższego formularza:

    Lub wyślij nam swoje CV: kariera@zir.com.pl

    Pamiętaj, aby wyrazić zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych. Zawrzyj poniższą klauzulę w swoim CV:„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Grupę ZIR danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. (RODO).”

    This website uses cookies. By using this website you consent to our use of these cookies. For more information visit our Privacy Policy.