Usługi

Budowlane

Wzrost natężenia ruchu drogowego wymusza niejako zwiększenie nakładów na inwestycje związanych z budową nowych dróg i sygnalizacji świetlnych oraz dopasowaniu istniejącej infrastruktury do aktualnych potrzeb. Dział budowy, jakim dysponuje Grupa ZIR posiada odpowiednie doświadczenie, zdobyte przy licznych projektach wykonywanych głównie na terenie śląska oraz województw ościennych oraz dostępność materiałów i urządzeń, które gwarantują najwyższą jakość wykonania usługi.

Pierwszą sygnalizację świetlną wybudowaliśmy już w 1989 r., na samym początku działalności firmy. Od tego momentu mamy za sobą tysiące kolejnych projektów, które zrealizowaliśmy z niezwykłą starannością, bazując na wieloletnim doświadczeniu. Naszym atutem jest krąg specjalistów z różnych dziedzin związanych z budową dróg i sygnalizacji drogowej, dzięki czemu jesteśmy przygotowani na wszelkie ewentualności, a każdy problem rozwiązujemy dzięki współpracy z zaufanymi współpracownikami.

Dzięki skupieniu trzech spółek o wyspecjalizowanej działalności, możemy zapewnić kompletną realizację zadań związanych z budową sygnalizacji świetlnej, od wykonania analizy ruchu i projektu sygnalizacji, po finalne zaprogramowanie sterownika drogowego. Przy każdym zleceniu jesteśmy w stanie zaoferować bogaty asortyment naszych produktów, które zdobyły uznanie na całym świecie.

W ramach usług budowlanych zapewniamy:

– realizację oraz konsultację projektów,

– wykonanie zadań budowlanych, związanych z postawieniem sygnalizacji,

– pierwsze uruchomienie sygnalizacji drogowej,

– wykorzystanie produktów najwyższej jakości.

Więcej informacji na temat usługi:

pod tel: +48 32 387 85 25

wew.: 120

lub e-mail: konserwacje@zir.com.pl

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Czytaj naszą politykę prywatności.