Grupa ZIR

ul. Przemysłowa 7
41-902 Bytom

Godziny pracy:

pn – pt 8.00-16.00 biuro

7.00-15.00 produkcja

Sekretariat Główny

E-mail:

info@zir.com.pl

Sekretariat SP

E-mail:

info.sp@zir.com.pl

Tel: +48 32 387 85 25

Wew.: 130

Sekretariat SSR

E-mail:

info.ssr@zir.com.pl

Zakład Inżynierii Ruchu

Specjalizujemy się w produkcji oraz dystrybucji rozwiązań z zakresu inżynierii ruchu, a także budowaniem oraz konserwacją sygnalizacji świetlnej.

O Nas

Systemy Projektowe

Doświadczony zespół projektantów zapewnia kompleksową realizację projektów komunikacyjnych, ze szczególnym uwzględnieniem zagadnień z zakresu inżynierii ruchu.

O Nas

Systemy Sterowania Ruchem

Zajmujemy się urządzeniami oraz oprogramowaniem sterującym ruchem drogowym, jak i Inteligentnymi Systemami Transportowymi.

O Nas

Zakład Inżynierii Ruchu Systemy Sterowania Ruchem W. Dumnicki i s-ka, SJ realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich „Zaprojektowanie i wdrożenie do produkcji własnych systemów oświetlenia LED dla sygnalizatorów świetlnych”. Celem projektu jest m. in. dopełnienie łańcucha produkcyjnego firmy o moduły LED do sygnalizatorów świetlnych. Dofinansowanie projektu z UE: 425 000 PLN

Zakład Inżynierii Ruchu W. Sylwestrzak i Spółka S. J. realizuje projekt z Funduszy Europejskich. “Opracowanie i wdrożenie do produkcji innowacyjnych systemów sygnalizacji świetlnej” w ramach umowy o dofinansowaniu POIR.02.03.05-24-0015/18. Celem projektu jest zaprojektowanie i wdrożenie innowacyjnych systemów sygnalizatorów świetlnych z możliwością dowolnego montowania w pionie i poziomie. Dofinansowanie projektu z UE: 775 000 PLN.

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Czytaj naszą politykę prywatności.